Tokarz, Ślusarz

Bez nazwy-4
Firma HLT Sp. z o. o. aktualnie poszukuje kandydatów na stanowisko :

TOKARZ / ŚLUSARZ

Opis stanowiska

  • frezowanie elementów stalowych
  • szlifowanie detali zgodnie z obowiązującymi normami jakościowymi
  • dokonywanie poprawek szlifierskich
  • proste prace spawalnicze
  • obsługa tokarki, frezarki, grawerki, szlifierki

Wymagania:

  • wykształcenie min. zawodowe,
  • doświadczenie w pracy na produkcji,
  • gotowość do pracy dwuzmianowej,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • sumienność i zaangażowanie,

Oferujemy:

  • zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • niezbędne narzędzia pracy
  • miła atmosfera pracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie, atrakcyjny system premiowy
  • możliwość szkoleń, rozwój zawodowy i możliwość wdrażania własnych pomysłów

Osoby zainteresowane udziałem w rekrutacji na stanowisko, proszone są o wysyłanie aplikacji (List motywacyjny + C.V.) na adres mailowy sekretariat@hlt.pl z dopiskiem "tokarz /ślusarz ".

Kontakt : Wioleta Hadała tel. + 48 77 40 92 570
Firma zastrzega sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883
z póżn. zm. )

Comments are closed.