W symbiozie ze środowiskiem

Bardziej ekologiczne produkty to niższe rachunki za prąd! Stosując oświetlenie oparte na najnowszej technologii bierzesz udział w globalnej ochronie naszej planety.

Zmiana mało wydajnych źródeł światła na ekologiczne alternatywy ma bezpośredni wpływ na zużycie energii, emisję dwutlenku węgla i całe środowisko, a jednocześnie poprawia jakość i wydajność światła.

Nie pozostawaj obojętny, korzystaj z postępu rewolucji oświetleniowej i już dziś zacznij wprowadzać zmiany w swoim domu i życiu.

Oświetlenie proponowane przez HLT to profesjonalne i energooszczędne technologie najnowszej generacji.

eko_4

Co zrobić z zużytymi świetlówkami kompaktowymi i żarówkami LED?

Żarówki te zawierają złożone układy elektroniczne i nie powinny być wyrzucane wraz normalnymi odpadami domowymi. Informuje nas o tym logo przedstawiające przekreślony pojemnik na śmieci. Należy je oddać do sklepu z artykułami oświetleniowymi lub do punku zbiórki odpadów sprzętu elektronicznego.

Co należy zrobić w przypadku pęknięcia świetlówki kompaktowej?

W przeciwieństwie do żarówek LED i większości innych źródeł światła stosowanych w gospodarstwach domowych, świetlówki kompaktowe zawierają rtęć.
W przypadku uszkodzenia świetlówki należy przewietrzyć pomieszczenie i unikać kontaktu skóry z resztkami pękniętej oprawy. Należy pamiętać o usunięciu pozostałości bez użycia odkurzacza.

Comments are closed.