Bezkonkurencyjność Liniowego Oświetlenia „LINE” potwierdzona – produkt ten został nagrodzony w konkursie HIT PRODUKCJI MEBLi 2012.

Seria „LINE” 
to zarazem funkcjonalne rozwiązania z serii oświetlenia liniowego LED. To niekonwencjonalny sposób na odmianę każdego wnętrza. Spełnia jednocześnie funkcję użytkową jak i dekoracyjną. Bogata gama kolorów jak i form opraw umożliwia uniwersalne zastosowanie. Cokoły, łóżka, regały, półki i szafy to tylko wybrane elementy, które z pomocą firmy HLT można wzbogacić oryginalnym oświetleniem. Najprostsze wnętrze sypialni, garderoby czy salonu dzięki oświetleniu stanie się przyjaznym i funkcjonalnym pomieszczeniem.

Zastosowane formy to różnorakie profile i oprawy. Dzięki ich zróżnicowaniu oraz możliwości wykonania pod indywidualny projekt, każdy element wnętrza może zostać idealnie oświetlony. Pośród szerokiej gamy wyłączników proponujemy zarówno te tradycyjne, jak i nowatorskie – oparte o najnowsze technologie. Są wśród nich wyłączniki ruchowe oraz dotykowe takie, które sprawią, iż użytkowanie światła stanie się łatwe i wygodne. Oświetlenie włączamy za pomocą dotyku w dowolnym miejscu na profilu! Systemy oświetlenie LINE wykonane są z solidnych i trwałych materiałów, jest to przede wszystkim aluminium i pleksi.

Każdy system jest kreowany przez Klienta oraz wyprodukowany pod indywidualne zamówienie. Elastyczność oraz szerokie możliwości firmy HLT sprawiają, że istnieje szansa na produkcje oświetlenia w różnych wymiarach i kolorach z zastosowaniem różnorakich technologii. Montaż nawierzchniowy to łatwy i bezinwazyjny sposób na wzbogacenie w oświetlenie niemalże każdego elementu w mieszkaniu. Oświetlenie HLT posiada wszelkie niezbędne normy i atesty konieczne do bezpiecznego użytkowania produktów.