Producent luster – HLT

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w projektowaniu i produkcji luster z oświetleniem LED. Ponad 11 lat kreujemy trendy polskiej branży lustrzarskiej. Dysponujemy nowoczesnym zakładem szklarskim o powierzchni 1500m2, gdzie nasi projektanci we współpracy z profesjonalną kadrą tworzą zarówno klasyczne jak i nowatorskie srebrne tafle. Nasze modele spotkać można w wielu miejscach zarówno w Polsce jak i zagranicą. Cieszą się one niesłabnącym zainteresowaniem klientów.

Producent luster z oświetleniem LED

Doświadczenie, jakość, solidność, design.

Lustra, które zachwycają.

Zamów rozmowę


  Profesjonalny zakład produkcyjny – lustra w aluminiowych ramach

  Lustra marki HLT powstają podczas zaawansowanego procesu obróbki oraz ciecia tafli szkła. Na co dzień dysponujemy wyspecjalizowanym parkiem technologicznym, który umożliwia nam wyprodukowanie nawet do 25 000 tysięcy luster miesięcznie. 60 osobowa profesjonalna kadra wykonuje nie tylko typowe dla branży lustrzarskiej czynności.

  Nasi specjaliści dysponują umiejętnością obróbki aluminium, materiału które idealnie sprawdza się jako rama luster. Lekkie, a zarazem wytrzymałe aluminiowe oprawy dopełniają designerski wygląd naszych luster, a dzięki technice mokrego oraz proszkowego malowania możemy nadać im dowolny kolor. Dla naszych klientów produkujemy lustra, która nadają charakteru pomieszczeniom, w których się znajdują.

  Akcesoria do luster

  Od kilku lat technologia smart na dobre rozgościła w naszych domach, biurach oraz zakładach pracy. Wiele przedmiotów posiadających dotychczas czysto dekoracyjne lub pojedyncze praktyczne zastosowanie zostało zastąpionych przez podobnie wyglądające wielofunkcyjne urządzenia. Między innymi dotyczy to luster. Przeszły one swoistą ewolucję od zwykłych szklanych tafli po znacząco bardziej zaawansowane urządzenia mierzące przykładowo wilgotność powietrza czy temperaturę pomieszczenia. Nasza firma, istniejąca na rynku polskim od ponad 25 lat i nie tylko obserwuje ten trend ale i wychodzi mu śmiało naprzeciw. Oferowane przez nas modele luster zachwycają nie tylko designerskim wyglądem. Z powodzeniem odnajdują się w inteligentnych domach. Posiadamy możliwość wyposażenia naszych produktów w takie technologie jak:

  • wyświetlacze elektroniczne,
  • czujniki temperatury i wilgotności,
  • maty grzewcze chroniące przed parowaniem tafli lustra,
  • wyłączniki mechaniczne oraz wyłączniki elektroniczne (dotykowe i bezdotykowe),
  • lustra powiększające mające zastosowanie choćby w branży beauty,
  • taśmę LED mono, bikolor, rgb, argb – w zależności od przeznaczenia w lustrze może być zastosowana taśma LED ze światłem użytkowym lub dekoracyjnym,
  • zewnętrzne oświetlenie LED w postaci wysięgników lub „daszków” z piaskowanej plexi (w ofercie HLT posiada wysięgniki LED montowane zarówno na tafli lustra jak i takie które są przeznaczone do montażu poza lustrem).

  W 2018 roku firma zostaliśmy nagrodzeni Diamentem Meblarstwa za lustro „Kropla Światła”, które poza nowoczesnym designem było również wyposażone w dodatkowe akcesoria takie jak, wyświetlacz OLED, czujniki wilgotności i temperatury, głośniki bluetooth oraz oświetlenie LED bikolor.

  Lustra do łazienki i nie tylko

  Większa cześć luster wyprodukowanych przez HLT jest przeznaczona do użytku w łazienkach. Każde tego typu lustro z elektroniką spełnia odpowiednie wymagania norm odnośnie produktów stosowanych w pomieszczeniach o podniesionej wilgotności. Jednak lustra wykonane przez HLT świetnie sprawdzą się w salonie, hotelowym pokoju czy sali restauracyjnej.

  Jakość, która zachwyca

  Kluczowym aspektem podczas oceny lustra jest jego estetyka i jakość wykonania. Na każdym etapie produkcji firma przykłada olbrzymią uwagę do staranności montażystów. Wysoką powtarzalność gotowego produktu udaje się uzyskać dzięki dużej automatyzacji parku maszynowego oraz wykorzystaniu urządzeń sterowanych numerycznie.

  Projektowanie luster LED i produkcja OEM

  Lustra które produkuje HLT mogą być wykonane według projektu klienta, projektu HLT lub przy współpracy obu stron. Dział konstrukcyjno-projektowy może wspomóc klientów na etapie kreowania nowego lustra. HLT proponuje swoim parterom współpracę OEM – co oznacza, że lustra mogą być znakowane marką klienta.

  Zapraszamy do współpracy

  Przedsiębiorstwa zainteresowane współpracą
  zapraszamy do kontaktu z działem handlowym hlt@hlt.pl lub telefonicznie +48 77 40 92 582.

  Wybrane modle luster: