KIEROWNIK DZIAŁU ZAOPATRZENIA

Bez nazwy-4

HLT Sp. z o.o. jest liderem w branży oświetlenia do mebli i wnętrz. Istniejemy na rynku od 1996 roku i uważamy, że wieloletnie doświadczenie jest jednym z naszych największych atutów. Cieszymy się ugruntowaną pozycją na rynku, jednak uważamy, że każdy dzień bez kroku w przód to krok w tył, dlatego jesteśmy nastawieni na ciągły rozwój i doskonalenie.

Firma HLT Sp. z o. o. poszukuje kandydatów na stanowisko:
Miejsce pracy: Głuchołazy

Opis stanowiska:

  • ustalanie zapotrzebowania na materiały do produkcji na podstawie bieżących planów produkcji, analiza braków,
  • porównywanie cen i warunków dostaw, prowadzenie negocjacji oraz wybór najkorzystniejszej możliwości zakupu,
  • zamawianie materiałów do produkcji,
  • prowadzenie postępowania reklamacyjnego,
  • prowadzenie dokumentacji handlowej i technicznej w zakresie zakupów i zamówień.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe,
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem (min. 2 lata),
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • mile widziane doświadczenie na stanowisku w dziale zaopatrzenia (zakupów),
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office,
  • samodzielność, zdolności negocjacyjne oraz dobra organizacja pracy własnej.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji lidera na rynku,
  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze oraz system premiowy,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • pracę w miłej atmosferze w zgranym zespole.

Osoby zainteresowane udziałem w rekrutacji na stanowisko, proszone są o wysyłanie aplikacji (List motywacyjny + C.V.) na adres mailowy z dopiskiem : Kierownik Działu Zaopatrzenia

Firma zastrzega sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami. W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z póżn. zm. )

Comments are closed.