Pragniemy podziękować wszystkim, którzy tak licznie odwiedzili nasze stoisko na międzynarodowych targach ZOW w Niemczech Bad Salzuflen. Zgodnie z nową szatą graficzną zaprojektowaną specjalnie na potrzeby HLT nasza ekspozycja wyraźnie wyróżniała się pośród innych wystawców, a jej lokalizacja w samym sercu hali 20 sprzyjała dużemu zainteresowaniu i nawiązaniu licznych kontaktów biznesowych.

W nawiązaniu do nowego portalu HLT.pl w ekspozycji dokonano podziału na 3 najważniejsze grupy produktowe: Linia Home, Linia Business, Linia Tech. W sferze branży wyposażenia wnętrz, jakiej dotyczyły targi dokonano podziału na cztery przestrzenie domu: kuchnia, salon, sypialnia i łazienka. Niezwykle obrazowe ekspozycje prezentowały rozwiązania do każdej z tych przestrzeni wraz z praktycznymi sposobami ich montażu i sterowania!

Wykreowane przez nas innowacyjne rozwiązania prezentowane jako nowości na ZOW 2014 budziły ogromne zainteresowanie zarówno pośród zwiedzających, dziennikarzy jaki i innych producentów akcesoriów meblowych.

For privacy reasons YouTube needs your permission to be loaded.
I Accept

Oryginalne lustra led w stylu vintage, ekskluzywne lustra z różnymi efektami dekoracyjnymi oraz inne nowości, takie jaki klips 3D, półki led to najważniejsze elementy oferty HLT.pl. Liczne prezentacje multimedialne prezentowane na stoisku okazały się bardzo efektownym narzędziem chętnie wykorzystywanym przez wszystkich, a inne materiały promocyjne rozeszły się w mgnieniu oka!

Dziękujemy Państwu za udział w targach, a także wierzymy, że wszystkie nawiązane kontakty zaowocują udaną współpracą.