Mamy ogromną przyjemność poinformować Państwa, że nasze produkty zostały wyróżnione w prestiżowym dla branży meblarskiej konkursie „Diament Meblarstwa 2018”.

Blisko 90 podmiotów zgłosiło w tym roku ponad 130 produktów w tym: meble, akcesoria i komponenty, spośród których jury wyłoniło najlepsze. Kapituła brała pod uwagę wzornictwo i zgodność z aktualnymi trendami, innowacyjność i zaawansowanie technologiczne oraz funkcjonalność i ergonomię, a także ogólną prezencję zgłoszonych produktów.

Przyznane nagrody są potwierdzeniem oryginalności i wysokiej jakości, a uhonorowane statuetkami „Diament Meblarstwa” meble, akcesoria, półfabrykaty i komponenty meblowe są znakomicie postrzegane zarówno przez klientów jak i ekspertów.

Kilkudziesięcioosobowe jury, w skład którego wchodzą eksperci z branży meblarskiej, dziennikarze, przedstawiciele organizacji zrzeszających firmy z branży meblarskiej, naukowcy, architekci, projektanci wnętrz, designerzy, trendsetterzy, blogerzy, przedstawiciele salonów meblowych, technolodzy produkcji, przedstawiciele hurtowni oraz firm patentowych i atestowych zdecydowało o uhonorowaniu statuetkami „Diament Meblarstwa 2018” produkty, wśród których znalazły się dwa produkcji HLT.

Wyróżnione produkty HLT sp. z o.o. to:

  • strefa kuchenna – wyposażenie kuchni klasa premium:
    oprawa „Foton LED”,
  • strefa łazienki – wyposażenie łazienki klasa premium:
    lustro LED „Kropla Światła”.

Zdjęcia i opis nagrodzonych produktów:

Oprawa Foton LED:

Oprawę Foton LED charakteryzuje świetny design oraz duża użyteczność. Wykonana jest z niezwykłą dbałością o wygląd i jakość. Foton LED o wymiarach 10cm x 10cm i wysokości zaledwie 5mm nie ogranicza miejsca wewnątrz szafek kuchennych. Oprawa zaprojektowana jest do oświetlenia mebli kuchennych oraz blatów roboczych.

Energooszczędny Foton LED może być wyposażony w jedną z trzech barw światła: ciepłą, neutralną i zimną. Oprawa dostępna w dwóch kolorach białym lub aluminiowym dzięki czemu wpasuje się równie dobrze w nowoczesne i tradycyjne meble kuchenne.

Więcej o oprawie Foton LED można przeczytać pod adresem: Oprawa Foton.

Lustro LED Kropla Światła:

Lustro LED „Kropla Światła” spaja w jednej prostej formie dwa źródła życiodajnej energii: światło i wodę.

Za podświetlenie krawędzi lustra i uzyskania efektu ambiente odpowiada taśmy LED w neutralnym kolorze bieli. Inteligentny system pomiarowy, który został zastosowany w lustrze ukaże nam temperaturę oraz wilgotność powietrza w łazience. Lustro wyposażono w dotykowy wyłącznik, który dzięki technologii OLED służy dodatkowo jako ekran wyświetlający mierzone parametry.

Dodatkowo „Kropla światła” może być wyposażona w głośniki sterowane za pośrednictwem technologii Bluetooth przy użyciu urządzeń mobilnych.

Więcej o lustrze Kropla Światła można przeczytać na pod linkiem Lustro LED Kropla Światła