Handlowiec, Manager Exportu

Bez nazwy-4

Opis stanowiska

  • obsługa stałych klientów firmy, pozyskiwanie nowych, weryfikacja warunków sprzedaży.
  • monitorowanie otoczenia zewnętrznego firmy i działalności konkurencji, w celu oszacowania możliwości rynkowych do wykorzystania,
  • sporządzanie ofert handlowych i promocyjnych,
  • aktualizacja bazy danych klienta,
  • wdrażanie nowych produ>któw,
  • kontakty z klientami – wyjazdy, spotkania, uczestnictwo w imprezach targowych, szkoleniach produktowych,
  • przyjmowanie reklamacji,
  • monitorowanie skuteczności działań reklamowych i promocyjnych we wszystkich kanałach sprzedaży,
  • budowanie i dbanie o dobry wizerunek firmy.

Wymagania

  • Wykształcenie min. średnie techniczne
  • znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny) mile widziane inne,
  • umiejętność analizy realizacji planów własnych zgodnych z celami sprzedażowymi firmy,
  • bardzo dobrze rozwinięte umiejętności organizacyjne i negocjacyjne,
  • silna orientacja na klienta i osiąganie wyników,
  • dobra znajomość obsługi pakietu MS Office,
  • komunikatywność, umiejętność współpracy w grupie,
  • kreatywność,
  • dyspozycyjność (częste wyjazdy zagraniczne 70%),
  • radzenie sobie ze stresem i presją czasu,
  • budowanie dobrych relacji z ludźmi.

Kontakt

Dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać na adres: sekretariat@hlt.pl, z dopiskiem:

Comments are closed.