GRAFIK KOMPUTEROWY

praca głuchołazy

Firma HLT Sp. z o. o. aktualnie poszukuje kandydatów na stanowisko :

Opis stanowiska

  • projektowanie materiałów graficznych (głównie w zakresie wzornictwa produktowego),
  • obróbka techniczna zdjęć produktowych wraz z ich wykonywaniem,
  • wykonywanie filmów techniką cyfrową,
  • tworzenie graficzne instrukcji obsługi,
  • tworzenie aranżacji wnętrz,
  • projektowanie i obsługa stron internetowych www wraz z aplikacjami mobilnymi.

Wymagania:

  • biegła znajomość programów graficznych m. in. pakiety Photoshop, Corel Draw/Photopaint),
  • znajomość technik przy opracowywaniu materiałów reklamowych ,
  • znajomość oprogramowania do tworzenia aranżacji i wizualizacji 3D,
  • doświadczenie w branży reklamowej,
  • kreatywność,
  • gotowość do realizacji nowych projektów marketingowych,
  • bardzo dobra organizacja pracy,
  • dyspozycyjność i elastyczność,
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
  • wysoka kultura osobista,
  • znajomość języka angielskiego- mile widziana.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji lidera na rynku.
  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze oraz system premiowy.
  • Niezbędne narzędzia pracy.
  • Pracę w miłej atmosferze w zgranym zespole.

Osoby zainteresowane udziałem w rekrutacji na stanowisko, proszone są o wysyłanie aplikacji (List motywacyjny + C.V.) na adres mailowy sekretariat@hlt.pl z dopiskiem: "GRAFIK KOMPUTEROWY".

Kontakt : Wioleta Hadała tel. + 48 77 40 92 570
Firma zastrzega sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883
z póżn. zm. )

Comments are closed.